АУДАН ТҰРҒЫНДАРЫНА МЕМЛЕКЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАРДЫ ТҮСІНДІРУ МАҚСАТЫНДА ... -- "АУДАН ТҰРҒЫНДАРЫНА МЕМЛЕКЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАРДЫ ..." -- 21 Қазан 2019
Мекенжай анықтамасын алып тастау бойынша -- "Мекенжай анықтамасын алып тастау бойынша ..." -- 21 Қазан 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "              ..." -- 18 Қазан 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "              ..." -- 18 Қазан 2019
БОС ЖҰМЫС ОРЫНДАРЫНЫҢ ЖӘРМЕҢКЕСІ !!! -- "Шиелі ауданы тұрғындарына! 2019 жылғы 11 ..." -- 10 Қазан 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "Жоғары оқу орындары студенттеріне арналған байқау ..." -- 10 Қазан 2019
«ӘКЕ - ЕР, АНА – ЖІГЕР, БІР ҮЙДЕ ЕКІ КЕМЕҢГЕР» -- "ӘКЕ - ЕР, АНА - ЖІГЕР, БІР ҮЙДЕ ЕКІ КЕМЕҢГЕР» ..." -- 27 Қыркүйек 2019
ШИЕЛІ АУДАНЫНДА ТЕРРОРИЗМГЕ ҚАРСЫ КОМИССИЯ ОТЫРЫСЫ ӨТКІЗІЛДІ -- "2019 жылдың 18 қыркүйек күні Шиелі ауданы ..." -- 27 Қыркүйек 2019
ХАБАРЛАНДЫРУ -- "  ҮІ  шақырылған аудандық ..." -- 24 Қыркүйек 2019
БАСПАСӨЗ ХАБАРЛАМАСЫ -- "БАСПАСӨЗ ХАБАРЛАМАСЫ 21 қыркүйек 2019 жыл ..." -- 24 Қыркүйек 2019

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу  жөніндегі аумақтық (аудандық)  және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы мен орналасқан мекен жайы

 

    1. Аумақтық сайлау комиссиясы: Шиелі ауданы, Шиелі кенті Рысқұлов көшесі №3 үй. Аудандық мәдениет үйі, байланыс телефоны 4-30-58; 4-30-32, электоронды поштасы dulatov71@mai.ru; eli.sailau@mail.kz">Shіeli.sailau@mail.kz.  

    Комиссия құрамы: М.Дулатов – төраға, Н.Палымбет – төрағаның орынбасары, Г.Қалмырза – хатшы; мүшелері: С.Ермағанбетов, Ә.Ахметов, Т.Бөпежанов, С.Кенжесариев.

    1. №267 «Сұлутөбе» сайлау учаскесі: М.Шоқай ауылы, А.Тоқмағанбетов көшесі №1үй. №41 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 51-0-31, электронды поштасы mektep-41@mai.ru.

    Комиссия құрамы: А.Болатбекова – төраға, К.Еспанова – төрағаның орынбасары, А.Ерімбетова – хатшы; мүшелері: Ж.Сегізбаева, С.Асанов, Ж.Ержанова, Ү.Оразбеков.

    1. №268 «1-Май» сайлау учаскесі: 1-Май ауылы, Жасылөлке көшесі №1үй. №40 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 51-3-97, электронды поштасы bagdat83@mail.ru.

    Комиссия құрамы: О.Елжасарова – төраға, Қ.Қосынбаев – төрағаның орынбасары, Ш.Қаймақбаева – хатшы, мүшелері: Е.Ерғалиев, Р.Сарсенбаева.

    1. №269 «Бірлестік» сайлау учаскесі: Жаназар батыр ауылы, Жаназар батыр көшесі №1үй. №142 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 29-1-58, электронды поштасы mektep 142@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Ж.Ембергенов – төраға, Н.Бейсебаева – төрағаның орынбасары, Г.Абилова – хатшы; мүшелері: С.Досқабылова, М.Омарова.

    1. №270 «Майлытоғай» сайлау учаскесі: Майлытоғай ауылы,  Астана көшесі №2а, №141 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 5-20-05, электронды поштасы shkola141@mail.ru.

    Комиссия құрамы: С.Әбуұлы – төраға, А.Жұмаділова – төрағаның орынбасары, С.Жандаулетова – хатшы; мүшелері: А.Күлімбетов, Е.Нұрмағанбетов.

    1. №271 «Тартоғай» сайлау учаскесі: Тартоғай ауылы, №153 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 28-1-08, электронды поштасы  tartogaj_akimat@bk.ru.

    Комиссия құрамы: К.Үсенов – төраға, Б.Ерімбетов – төрағаның орынбасары, Ж.Смайлов – хатшы; мүшелері: Ұ.Түменбаева, С.Ахметов, Д.Жүнісова, М.Сентаев.

    1. №272 «Қоғалы» сайлау учаскесі: Тұрсынбай датқа ауылы, А.Құнанбаев көшесі №4үй. №228 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 28-9-28, электронды поштасы kogaly botabay@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Ғ.Мәжкенов – төраға, Ғ.Аблаев – төрағаның орынбасары, Ә.Смайлова – хатшы; мүшелері: А.Қожахметов, Н.Қараматова.

    1. №273 «Талаптан» сайлау учаскесі: Балаби ауылы, Балаби көшесі №10 үй. Балаби ауылдық мәдениет үйі, байланыс телефоны 32-1-53, электронды поштасы talaptan_akimat@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Р.Жанқошева – төраға, Н.Оспанов – төрағаның орынбасары, Қ.Өтешов – хатшы; мүшелері: Қ.Назарбеков, Г.Ахметова, А.Сардарбекова, Т.Әбиев, А.Жүсіпов, А.Дүрманова.

    1. №274 «Бәйгеқұм» сайлау учаскесі: Бәйгеқұм ауылы, А.Құнанбаев көшесі №2үй. Бәйгеқұм ауылдық клуб үйі, байланыс телефоны 21-1-88, электронды поштасы baigekum.klub@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Н.Батырбеков – төраға, Е.Оңғаров– төрағаның орынбасары, С.Суатбаева– хатшы; мүшелері: С.Рахымшаева, Д.Мұсаев, Я.Бекбаулиев, О.Алмағанбетова.

    1. №275 «Жөлек» сайлау учаскесі: Жөлек ауылы, Қожабеков көшесі №56үй. Жөлек ауылдық мәдениет үйі, байланыс телефоны 22-2-32 электронды поштасы zholek.dk@mail.ru.

    Комиссия құрамы:Е.Бәйімбетов­ – төраға, Б.Төлегенова – төрағаның орынбасары, Ә.Досанов – хатшы; мүшелері: Е.Рахметов, Ж.Құрманбаева, Ә.Мәлікұлы, Ж.Серікбаева.

    1. №276 «Қызылқайың» сайлау учаскесі: Қызылқайың ауылы, Бейбітшілік көшесі №29үй. №151 негізгі мектеп, байланыс телефоны 5-23-21 электронды поштасы mektep_151_07@mail.ru.

    Комиссия құрамы:Е.Қалтаев– төраға, О.Буриев– төрағаның орынбасары, А.Турғанбаева – хатшы; мүшелері: Т.Сегізбаев, Ә.Теміров.

    1. №277 «Ортақшыл» сайлау учаскесі: Ортақшыл ауылы, С.Сейфуллин көшесі №1үй. №150 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 5-25-45,электронды поштасы ortakwil_akimat@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Қ.Парманқұлов – төраға, С.Есенқұлов– төрағаның орынбасары, Қ.Бердімұратов– хатшы; мүшелері:К.Саулахова,С.Сәрсенбай.

    1. №278 «Жақаев» сайлау учаскесі: Жақаев ауылы, А.Құнанбаев тұйығы №6үй. №149 орта мектеп, байланыс телефоны 24-2-64 электронды поштасы shool_149@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Ж.Ахетова– төраға, Ғ.Ниязов – төрағаның орынбасары, З.Аширова – хатшы;  мүшелері: Г.Байдарбекова, Г.Пірназарова,Г.Қожаназарова, Б.Жаппар.

    1. №279 «Жансейіт» сайлау учаскесі: Жансейіт ауылы, И.Құтпанұлы көшесі №9үй. №133 негізгі мектеп, байланыс телефоны 5-08-44 электронды поштасы ektep_@mai.ru">mektep_@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Қ.Мырзаева – төраға, М.Ташматов– төрағаның орынбасары, С.Қалхаева– хатшы; мүшелері: Қ.Піржанова, С.Әшірханова.

    1. №280 «Жаңатұрмыс» сайлау учаскесі: Байсын ауылы, С.Асанов №2үй. Байсын ауылдық мәдениет үйі, байланыс телефоны 5-00-34 электронды поштасы Zhusipova.katira@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Көпешбай– төраға, Г.Әлментаева – төрағаның орынбасары, Қ.Жүсіпова – хатшы; мүшелері: Ж.Бердібай, А.Есен.

    1. №281 «Алмалы» сайлау учаскесі: Алмалы ауылы, Амангелді №5үй. Алмалы ауылдық клуб үйі, байланыс телефоны 5-16-74 электронды поштасы akimat_almaly@bk.ru.

    Комиссия құрамы: Г.Абдугапбарова– төраға, Р.Мұхтаров – төрағаның орынбасары, Қ.Марданаев-хатшы; мүшелері: К.Абызбекова,Г.Құрбанғали, Б.Абдекова, Г.Бедерова.

    1. №282 «Досбол би» сайлау учаскесі: Досбол би ауылы, Абай көшесі №13үй. Досбол би ауылдық клубы, байланыс телефоны 55-1-02, электронды поштасы 155.aknur@mail.ru.

    Комиссия құрамы: К.Алишева – төраға, Б.Дайрақұлов– төрағаның орынбасары, А.Омарова– хатшы; мүшелері:А.Жәлиқызы, Ж.Айымқұлов.

    1. №283 «Ә.Тәжібаев» сайлау учаскесі: Ә:Тәжібаев ауылы,Т.Жұматов көшесі №36үй.Ә.Тәжібаев ауылдық клуб үйі, байланыс телефоны 5-06-92,электронды поштасы telikol-akimat@mail.ru.

    Комиссия құрамы: А.Есім – төраға, Б.Ахет– төрағаның орынбасары, Е.Әлжанов– хатшы; мүшелері: Г.Сапарова, Ө.Әбдіраманов.

    1. №284 «Әл Фараби» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, М.Шоқай көшесі №1үй. №45 «Ақ Орда» мектеп-гимназиясы, байланыс телефоны 4-22-34, электронды поштасы akorda_45@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Т.Меңлібеков – төраға, А.Қасымова– төрағаның орынбасары, С.Есмұхамедов– хатшы;  мүшелері: Г.Утегенова, А.Құдайбергенов, Н.Усербаева, А.Нұртаев, Ұ.Әбішева, Б,Әбусадір.

    1. №285 «Рысқұлов» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Бұдабай көшесі №58 үй. №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі, байланыс телефоны 4-29-63, электронды поштасы mektep46@mail.ru.

    Комиссия құрамы: А.Қарекеева – төраға,  Ж.Акбарова – төрағаның орынбасары, Д.Ракишев – хатшы; мүшелері: Д.Сейдеметов, Б.Әшімов, Ф.Смайлова, Б.Әбжапбаров.

    1. №286 «Темір жол» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, С.Сейфуллин көшесі №4 А үй, №252 орта мектеп, байланыс телефоны 4-28-63, электронды поштасы shieli_252@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Г.Жаңабаева – төраға,  А.Байділдаева – төрағаның  орынбасары, Ж.Мырзахметова – хатшы; мүшелері: Н.Байсақалова, С.Сұлтан, А.Турманова,  М.Мусаев,  Ғ.Мыханов, Г.Утетлеуова, З.Қойшыбаева, Қ.Жағыпбар.

    1. №287 «Әйтеке би» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Жақаев №н/з. №48 орта мектеп, байланыс телефоны 4-26-11, электронды поштасы 48_school@mai.ru.

    Комиссия құрамы:  Ш.Казимова – төраға, Е.Бұйрабеков – төрағаның орынбасары, Н.Қазыбаева – хатшы; мүшелері: А.Құрманбаев, К.Көпенова, Қ.Ысқақов, А.Сейдеметов.

    1. №288 «Көкшоқы» сайлау учаскесі: Шиелі ауданы, «Көкшоқы» елді мекені, Есенов н/з, №127 Ш.Уәлиханов атындағы мектеп-лицейі, 35-1-37, электронды поштасы: 127mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Г.Абдикадирова – төраға, А.Асанұлы – төрағаның орынбасары, М.Садықова – хатшы; мүшелері: Б.Қасымбекова, Ғ.Оспанова, Ж.Нуртаева, Э.Актанова, Л.Әбілдаева, М.Захмур, А.Байтенова, А.Бестаева.

    1. №289 «Шәкәрім» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Шәкәрім №172, «Арғымақ» АҚ ғимараты, телефоны: 4-16-44, электронды поштасы: R.zh@mail.ru.

    Комиссия құрамы: С.Апбасова – төраға, А.Баубеков  – төрағаның орынбасары, Р.Қилыбаева  – хатшы;  мүшелері: Ш.Исмайлова, Д.Назарбаева, М.Нұрымбетова, А.Балтабаева, А.Жапанов, Р.Палжанова.

    1. №290 «Аманкелді»» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Аманкелді №109, №219 орта мектеп, телефоны: 4-54-13, электронды поштасы: 219mektep@mail.ru. 

    Комиссия құрамы: Ж.Жанадилова – төраға, Н.Кожаназаров – төрағаның орынбасары, Г.Сыздық – хатшы; мүшелері: Д.Айдаралиева, З.Блялова, Р.Қоянбаева, Н.Абдрахманов, Ә.Алдабергенов, З.Берікқара.

    1. №291 «Аудандық аурухана» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Жүргенов №7, аудандық аурухана, телефоны: 4-30-54, электронды поштасы ana@mail.ru">Shieli_auruхana@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Б.Каликбергенова – төраға,  Г.Курбангалиева – төрағаның орынбасары, Б.Әбдіжапбар – хатшы; мүшелері: А.Сүйіндікова, Л.Дуйсеманов.

    1. №292 «Жайлыбаев» сайлау  учаскесі: Шиелі кенті, Ақорда м/а, Әл- Фараби  н/з, №270 орта мектеп, телефоны: 4-63-74, электронды поштасы: 2mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Тұрабаев – төраға, Д.Алшынбаева – төрағаның орынбасары, А.Каюпова  – хатшы; мүшелері: О.Төлеген, Р.Әбдіқалықов, Л.Кузбаева, Ш.Төлегенова.

    1. №293 «Бұқар жырау» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Д.Смайлов н/з, №244 орта мектеп, 4-49-03, электронды поштасы 244_madina@bk.ru.

    Комиссия құрамы: А.Байділдаев – төраға,  Н.Ташимова – төрағаның орынбасары, М.Альжанова – хатшы; мүшелері: А.Абдикалыкова, Т.Жунисбеков, С.Шамаханова, К.Даулетова.

    1. №294 «Әбдіқадыров» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, №47 М.В.Ломоносов атындағы орта мектеп, телефоны: 4-28-88, электронды поштасы: 47mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Б.Накипов – төраға, Б.Баймағанбетов  – төрағаның орынбасары, А.Амирова – хатшы; мүшелері: Ғ.Бейсембаев, А.Бердина.

    1. №295 «Алғабас» сайлау учаскесі: Алғабас ауылы, Ә.Исмайлов №40, Алғабас ауылдық мәдениет үйі, телефоны: 26-3-45,электронды поштасы algabas2014@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Н.Жанжігіт – төраға, М.Түлкібаева  – төрағаның орынбасары,  Н.Минадилова – хатшы; мүшелері: Ә.Садықбек, Г.Жақсылықова, Г.Ашенова, Б.Ағзамұлы.

    1. №296 «Бестам» сайлау учаскесі: Бестам ауылы,А.Құнанбаев №39, №205 орта мектеп, телефоны:5-12-10, элетронды поштасы aktai_ryspambet@mail.ru.

    А.Рыспанбеттөраға, С.Ақшалов  – төрағаның орынбасары, Г.Кенжеболат – хатшы; мүшелері: Қ.Рахман, Ә.Құрманова, Б.Жұмаділда, Ф.Ерімбет.

    1. №297 «Еңбекші» сайлау учаскесі: Еңбекші ауылы,Е.Бектұрсын №1, №159 мектеп ғимараты,телефоны: 5-28-28,электронды поштасы 159mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Б.Серікбайұлы – төраға , Т.Абсадыков – төрағаның орынбасары, Н.Сағатбекқызы – хатшы; мүшелері: Қ.Түймебек, Р.Жұмабек, Е.Қалымбетов, С.Канибекова.

    1. №298 «Н.Бекежанов» сайлау учаскесі: Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов №6,№156 орта мектеп, телефоны: 31-1-56, электронды поштасы 156-mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Бектұрсынов – төраға, А.Рахишев – төрағаның орынбасары,  А.Мыханова – хатшы; мүшелері: Н.Нақыпов, А.Рақышев, Б.Сариев, М.Рахманова.

    1. №299 «Жиделіарық» сайлау учаскесі: Жиделіарық ауылы, Есабыз №35 №206 орта мектеп, телефоны: 52-2-52, электронды поштасы 206mektep@mail,ru.

    Комиссия құрамы:  А.Амиров – төраға, Р.Қалкөзов  – төрағаның орынбасары, К.Алишева – хатшы; мүшелері: З.Кембилова,Г.Абдукаримова.

    1. №300 «Төңкеріс» сайлау учаскесі:Ш.Қодаманов ауылы, С.Сейфуллин н/с, №158 мектеп, телефоны: 33-2-89,электронды поштасы marat_1976@mail.ru.

    Комиссия құрамы:  С.Ділманова – төраға, Д.Баймағанбетов – төрағаның орынбасары, Ж.Бекмырзаева – хатшы; мүшелері: А.Байбатырова, Ғ.Адилбаев, С.Жұмаділдаев, Б.Құлахметов.

    1. №301 «Ақмая» сайлау учаскесі: Ақмая ауылы, А.Құнанбаев №57, №49 орта мектеп, телефоны: 50-3-50, элетронды поштасы akmaya.2012@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Ахметов  – төраға, Т.Ахметов – төрағаның орынбасары, Ғ.Абдрахманов – хатшы; мүшелері: Б.Жәленов, О.Балтай, Т.Жұманазар, Г.Дарибаева.

    1. №302 «Гигант» сайлау учаскесі: Бидайкөл ауылы, М.Шоқай №78, Бидайкөл ауылдық мәдениет үйі,телефоны: 36-1-01,электронды поштасы gigant101@mail.ru.

    Комиссия құрамы:   М.Байділдаева,– төраға, Е.Изимбетов– төрағаның орынбасары, С.Нұрбеков– хатшы; мүшелері: С.Бегманов, З.Шәкиева, З.Ажарбаева, Ұ.Назарбекова, К.Тәжібаева, Қ.Маханбетов.

    1. №303 «Қарғалы» сайлау учаскесі: Бұланбай бау ауылы, Қ.Әбдіқадыров №1, №241 орта мектеп, телефоны: 5-04-04, электронды поштасы mektep241_2006@mail.ru.

    Комиссия құрамы:   Ж.Ахетов – төраға, Д.Әбуов – төрағаның орынбасары, А.Достиярова – хатшы; мүшелері: Ө.Бейсенов, Б.Қожамқұлов.

    1. №363 «Жеңіс» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Т.Рысқұлов №64, оқушылар үйі, 4-20-42, электронды поштасы: okushylar_ui@mail.ru.

    Комиссия құрамы:  Р.Жолтаев – төраға, Ғ.Смат – төрағаның орынбасары, Ж.Өтегенова – хатшы; мүшелері: Ғ.Дүйсенбеков, Э.Құрбанова, И.Әлімбетова, Э.Есенгельдиева.

    1. №364 «Арай» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Байсын н/з, «Шиелі су шаруашылығы» КММ, телефоны 4-55-61, электронды поштасы: sheli_vodhoz@mail.ru.

     Комиссия құрамы:  Ж.Тұрманов – төраға, Ә.Үмбетов – төрағаның орынбасары, А.Серікбаева – хатшы; мүшелері:А.Сейдалиева, Г.Алимова.

    1. №365 «Интернат» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Н.Бекежанов №1, №47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп-лицей жанындағы интернат, телефоны: 4-29-21, электронды поштасы: murtik81@mail.ru.

    Комиссия құрамы:  М.Искаков – төраға, К.Мамбеталиева – төрағаның орынбасары, Ж.Бағдатқызы – хатшы; мүшелері: С.Айтжанов, С.Әйтенова, Г.Әмзеева, Ә.Баубекова.

                                                                   Шиелі аудандық сайлау комиссиясы


Видео ақпараттар

Scroll to top