Спорт жетістіктері

2017жылғы спортшылардың үздік көрсеткіштері

 

р/с

Аты жөні

Спорт мектебі

Спорт түрі

Алған орны

бағдарлама нөмірі

нәтижесі

1

Бектай Асылжан

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика ҚРЧ Тараз қаласы  ақпан 2017 ж.          17 жасқа дейін 77, 85 кг салмақ

ІІ- орын

2

Асанханұлы Алмат

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика ҚРЧ Тараз қаласы  ақпан 2017 ж.         17 жасқа дейін 56 кг салмақ

ІІ- орын

3

Асанханұлы Алмат

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика ҚРЧ Қызылорда қаласы  1-5. 03. 2017 ж 56 кг салмақ

І- орын

4

Әбубәкір Жандос

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресі ҚРЧ  ОҚО Сарыағаш  28. 02.-03. 03. 2017 ж.   46 кг салмақ

І - орын

5

Төлепов Бекжан

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі ҚРЧ  ОҚО Темірлан  03-05. 03. 2017 ж.   55 кг салмақ

І - орын

6

Төлен Қайсар

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі ҚРЧ    Павладар қаласы 27-29. 03.          2017 ж. 60 кг салмақ

І - орын

7

Амангелді Бағдәулет

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі ҚРЧ    Павладар қаласы 27-29. 03.          2017 ж. 70 кг салмақ

ІІ - орын

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жекелей және командалық 1-3 орындарды алған спортшылардың  тізімі  (ҚРЧ,ҚРБ,АЧ)

р/с

Аты-жөні

Спорт мектебі

Спорт түрі

Алған орны

Бағдарлама бөлімі

нәтижесі

1.

Тен  Владислав

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер      спорт мектебі

Бокстан 2000-2001 ж.т жасөспірімдер арасындағы  ҚР чемпионаты. Орал қаласы.                                                 07-12.03.2016ж

III – орын

2.

Құлжанов Ерболат

№10 Шиелі ауданының  балалар-жасөспірімдер    спорт мектебі

Қазақ күресінен 1999-2000 ж.т мектеп пен колледж оқушылары арасындағы   ҚР-ның VIII-ші жазғы спартакиадасы.   Тараз қаласы.01-04.05.2016 ж

II – орын

3.

Қапанова Ботакөз

№10 Шиелі ауданының  балалар-жасөспірімдер    спорт мектебі

Таеквондодан  1999-2000 ж.т мектеп пен колледж оқушылары арасындағы  ҚР-ның VIII-ші жазғы спартакиадасы. Тараз қаласы.   06-08.05.2016 ж

I – орын

4.

Әбдіқадір Аружан

№10 Шиелі ауданының  балалар-жасөспірімдер    спорт мектебі

Таеквондодан  1999-2000 ж.т мектеп пен колледж оқушылары арасындағы  ҚР-ның VIII-ші жазғы спартакиадасы.   Тараз қаласы.06-08.05.2016 ж

III – орын

5.

Ғазизұлы Нұртілеу

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер   спорт мектебі

Бокстан 2002-2003 ж.т кіші жасөспірімдер арасындағы  ҚР біріншілігі.    Алматы қаласы.                                                  15-21.05.2016ж

III – орын

6.

Байназарова Мадина

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер   спорт мектебі

Таеквондо.Балалар арасындағы ҚР чемпионаты.Орал қаласы.

10-12.06.2016 ж

II – орын

7.

Кеңесбек  Нұрлы

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер   спорт мектебі

Таеквондо.

Балалар арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.10-12.06.2016 ж

III – орын

8.

Мақсатханқызы Аружан

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер   спорт мектебі

Таеквондо.

Балалар арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.10-12.06.2016 ж

III – орын

9.

Қапанова Ботакоз

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан 2000-2002 ж.т жастар арасындағы  Қ.Р чемпионаты. Өскемен қаласы.08-11.12.2016

II – орын

10.

Нұргазиева Зарина

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан 2000-2002 ж.т жастар арасындағы  Қ.Р чемпионаты.Өскемен қаласы.08-11.12.2016

III – орын

11.

Жахмуров Досжан

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан 2000-2002 ж.т жастар арасындағы  Қ.Р чемпионаты.   Өскемен қаласы.08-11.12.2016

III – орын

12.

Абызбаева Гүлбала

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан 2000-2002 ж.т жастар арасындағы  Қ.Р чемпионаты.   Өскемен қаласы.08-11.12.2016

III – орын

13.

Тен  Владислав

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер      спорт мектебі

Бокстан 2001-2002 ж.т жасөспірімдер арасындағы  ҚР чемпионаты. Ақтау қаласы. 23-28.01.2017ж

III – орын

14.

Байназарова Мадина

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер   спорт мектебі

Таеквондо.

Жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.    24-26.03.2017 ж

III – орын

15.

Жұматаева  Айдана

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер   спорт мектебі

Таеквондо.

Жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.      24-26.03.2017 ж

III – орын

 

ШИЕЛІ АУДАНДЫҚ СПОРТ КЛУБЫ 

 

Нұрғазиева Зарина

Спорт клуб

Таеквондо  ҚРЧ  Ақтау қаласы  қаңтар 2016 жыл  1999-2001 ж.т.

III-орын

Қапанова Ботагөз

Спорт клуб

Таеквондо  ҚРЧ  Ақтау қаласы  қаңтар 2016 жыл  1999-2001 ж.т.

II - орын

Абдіғаппаров Фархат

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  1997 жыл Панкратион 

II - орын

Абдіғаппаров Фархат

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  1997 жыл Невадза күресі

III-орын

Мұхамметияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  1999 жыл Панкратион

I - орын

Мұхамметияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  1999 жыл Невадза күресі

III-орын

Мұхамметияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  1999 жыл ММА  жекпе-жек түрінен

III-орын

Абжамалов Нұрдәулет

Спорт клуб

Жекпе - жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  2002 жыл Панкратион

III-орын

Усманов Шахруг

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  2000 жыл Панкратион

III-орын

Усманов Шахруг

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  2000 жыл ММА Жекпе-жек түрінен

III-орын

Кәримов Әбдісәмил

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚРЧ Ақтау қаласы   Сәуір  2016 жыл  1997 жыл Невадза күресі

III-орын

Усманов Шахруг

Спорт клуб

Жекпе-жек  ҚР кубогі  Қызылорда қаласы  Наурыз 2016 жыл 2000 жыл

I - орын

Піралиев Бекзатхан

Спорт клуб

Жекпе-жек  ҚР кубогі  Қызылорда қаласы  Наурыз 2016 жыл 2000 жыл

I - орын

Хайруллаев Сержан

Спорт клуб

Жекпе-жек  ҚР кубогі  Қызылорда қаласы  Наурыз 2016 жыл 2000 жыл

I - орын

Нысанов Мағжан

Спорт клуб

Жекпе-жек  ҚР кубогі  Қызылорда қаласы  Наурыз 2016 жыл 2000 жыл

         III-орын     

Руслан Исламабад

Спорт клуб

Бокстан 2003-2004 ж.т  жасөспірімдер арасындағы облыс біріншілігі Қызылорда қаласы 2016 жыл

          I - орын

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жұмағалиева Лаура

Спорт клуб

Қол добынан ҚР оқушылар спартакиадасы Астана қаласы мамыр 2016 жыл

II-орын

Әлматов Ерасыл

Спорт клуб

Жекпе-жек  Панкратионнан Азия Чемпионаты Алматы қаласы тамыз 2016

II-орын

Мұхамбетияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек  Панкратионнан Азия Чемпионаты Алматы қаласы тамыз 2016

III-орын

Усманов Шахруг

Спорт клуб

Жекпе-жек  Панкратионнан Азия Чемпионаты Алматы қаласы тамыз 2016

III-орын

Піралиев Бекзатхан

Спорт клуб

Жекпе-жек  Панкратионнан Азия Чемпионаты Алматы қаласы тамыз 2016

III-орын

Пірашов Бекзатхан

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚР кубогі  Петропавл қаласы мамыр 2016 жыл

I-орын

Әшірхан Мұхаметәлі

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚР кубогі  Петропавл қаласы мамыр 2016 жыл

II-орын

Сәттарбай Берік

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚР кубогі  Петропавл қаласы мамыр 2016 жыл

III-орын

Усманов Шахруг

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚР кубогі  Петропавл қаласы мамыр 2016 жыл

III-орын

Хайруллаев Сержан

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚР кубогі  Петропавл қаласы мамыр 2016 жыл

III-орын

Мұхамбетияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек ҚР кубогі  Петропавл қаласы мамыр 2016 жыл

II-орын

Бектай Асылжан

Спорт клуб

ауыр атлетика Қостанай қаласы ҚР кубогі маусым 2016 жыл

II-орын

Әбдіраманов Шакизат

Спорт клуб

ауыр атлетика Қостанай қаласы ҚР кубогі маусым 2016 жыл

III-орын

Өтеген Бейбарыс

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

I-орын

Керімбек Данияр

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

I-орын

Мұхамбетияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

I-орын

Әділсерік Серік

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

II-орын

Нағмет Ермахан

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

II-орын

Мақулбеков Бақжан

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

III-орын

Әшірхан Мұхаметәлі

Спорт клуб

Жекпе-жек Семей қаласы ҚР кубогі 2016 жыл

III-орын

Бектай Асылжан

Спорт клуб

Ауыр атлетика Тараз қаласы ЧҚ 2017 жыл Ақпан айы

II-орын

Жұматаева Айдана

Спорт клуб

Таеквондо ҚР чемпионаты  Орал  қаласы 2017 жыл наурыз  айы

III-орын

Байназарова Мадина

Спорт клуб

Таеквондо ҚР чемпионаты  Орал  қаласы 2017 жыл наурыз  айы

III-орын

Мұхаметияров Бақтияр

Спорт клуб

Жекпе-жек      Астана қаласы  ҚР чемпионаты 2017 жыл Наурыз айы

I-орын

Әлматов Ерасыл

Спорт клуб

Жекпе-жек Астана қаласы ҚР чемпионаты 2017жыл Наурыз айы

II-орын

Мизамов Еркеғали

Спорт клуб

Жекпе-жек Астана қаласы ҚР чемпионаты 2017жыл Наурыз айы

III-орын

Нағмет Ермахан

Спорт клуб

Жекпе-жек Астана қаласы ҚР чемпионаты 2017жыл Наурыз айы

II-орын

Керімбек Данияр

Спорт клуб

Жекпе-жек Астана қаласы ҚР чемпионаты 2017жыл Наурыз айы

III-орын

Last modified on Сәрсенбі, 05 Сәуір 2017 09:43

ПАЙДАЛЫ СІЛТЕМЕЛЕР

 

120700, Қазақстан Республикасы, Қызылорда облысы, Шиелі кенті, Т.Рысқұлов көшесі №6.

  • Қабылдау бөлмесінің тел: 8 (72432) 4-22-00
  • Хаттар қабылдайтын бөлімнің телефоны:         8 (72432) 4-30-74
  • Факс: 4-28-00
  • E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                                   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

КІРУШІЛЕР ЕСЕБІ

БүгінБүгін1123
КешеКеше2102
Осы аптадаОсы аптада6758
Осы айдаОсы айда61276
БарлығыБарлығы567681
Сіздің IP адресіңіз: 54.198.139.134
Курс доллара США к тенге в Республике Казахстан Курс евро к тенге в Республике Казахстан Курс российского рубля к тенге в Республике Казахстан
ШИЕЛІ АУДАНЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ
Сайтты жасаушы және техникалық қолдау көрсетуші Web Builder интернет-студиясы
Фонның түсі
Тексттің түсі
Қаріптің көлемі
Қаріптің түрі