Б.Сағынтаев отандық сарапшылармен өңірлерді дамыту мәселелерін ... -- "Үкімет үйінде ҚР Премьер-Министрі Бақытжан ..." -- 23 Ақпан 2018
KASE қорытындысы: $1 = 319,65 теңге -- "Қазақстан қор биржасының қорытындысы бойынша бір ..." -- 23 Ақпан 2018
Мемлекет басшысы еліміздің 2025 жылға дейінгі Стратегиялық даму ... -- "Мемлекет басшысы Нұрсұлтан Назарбаев Қазақстан ..." -- 23 Ақпан 2018
Ұлттық банк басшысы теңге бағамына қатысты болжам жасады -- "ҚР Ұлттық банкінің басшысы Данияр Ақышев теңге ..." -- 23 Ақпан 2018
Дариға Назарбаева Сингапур басшылығымен екіжақты ынтымақтастықты ... -- "Дариға Назарбаева Сингапурдың жоғары басшылығымен ..." -- 23 Ақпан 2018
АУДАН АКТИВІМЕН КЕЗДЕСТІ -- "Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. ..." -- 23 Ақпан 2018
Зейнетақы төлемдері -- "  «Кім көп жұмыс істесе, сол көп зейнетақы ..." -- 21 Ақпан 2018
хабарландыру -- "«Шиелі тас» ЖШС мекемесі құрылыс құм ондейтін ..." -- 20 Ақпан 2018
KASE-нің күндізгі сессиясы: $1 = 319,23 теңге -- "Қазақстан қор биржасының қорытындысы бойынша бір ..." -- 19 Ақпан 2018
Қазақстандықтар наурыз айында неше күн демалады? -- "Наурыз айында Қазақстан халқы мереке күндерін ..." -- 19 Ақпан 2018

2017 жылғы спортшылардың үздік көрсеткіштері

р/с

Аты жөні

Спорт мектебі

Спорт түрі

Алған орны

бағдарлама нөмірі

нәтижесі

1

Бектай Асылжан

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика ҚРЧ Тараз қ.  27-31. 01. 2017 ж. 17 жасқа дейін 77, 85 кг салмақ

ІІ - орын

2

Асанханұлы Алмат

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика ҚРЧ Тараз қ.  27-31. 01. 2017 ж. 17 жасқа дейін 56 кг салмақ

ІІ - орын

3

Рантаев Райымбек

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресінен  Әлем кубогі Орынбор қаласы  26-28. 05. 2017 ж.

ІІІ - орын

4

Асанханұлы Алмат

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика ҚРЧ Қызылорда қаласы  1-5. 03. 2017 ж 56 кг салмақ

І - орын

5

Әбубәкір Жандос

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресі ҚРЧ  ОҚО Сарыағаш  9-12. 02. 2017 ж. 46 кг салмақ

І - орын

6

Төлепов Бекжан

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі ҚРЧ  ОҚО Темірлан  03-05. 03. 2017 ж. 55 кг салмақ

І - орын

7

Әділхан Досжан

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 2003-2004 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  22 – 29. 03. 2017 ж.

ІІІ - орын

8

Тілеубеков Ғазиз

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 2003-2004 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  22 – 29. 03. 2017 ж.

ІІІ - орын

9

Малдыбай Айбол

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 2003-2004 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  22 – 29. 03. 2017 ж.

ІІІ - орын

10

Төлегенов Дулат

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 2003-2004 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  22 – 29. 03. 2017 ж.

ІІІ - орын

11

Балғабай Жанболат

№9 ОРМБЖМ

Таеквондо 2003-2005 ж.т. ҚРЧ Орал қаласы 23 – 26. 03. 2017 ж.  61 кг салмақ

ІІІ - орын

12

Төлен Қайсар

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі ҚРЧ Павладар қаласы 27-29. 03. 2017 ж. 60 кг салмақ

І - орын

13

Амангелді Бағдәулет

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі ҚРЧ Павладар қаласы 27-29. 03. 2017 ж. 70 кг салмақ

ІІ - орын

14

Сайын Нұрлан

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 1999-2000 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  12-19. 04. 2017 ж

І - орын

15

Сапарбай Олжас

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 1999-2000 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  12-19. 04. 2017 ж

І - орын

16

Ахантай Мағжан

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 1999-2000 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  12-19. 04. 2017 ж

І - орын

17

Егенов Расул

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 1999-2000 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  12-19. 04. 2017 ж

І - орын

18

Рамазанұлы Аят

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан 1999-2000 ж.т. ҚРЧ Түркістан қаласы  12-19. 04. 2017 ж

І - орын

19

Тоқбаев Нақберген

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресінен 2002-03 ж.т.ҚРЧ Қызылорда, Шиелі кенті 10 – 12. 04. 2017 ж.

ІІ - орын

20

Рантаев Райымбек

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресінен  ҚРЧ Ақтөбе қаласы 14 – 18. 04. 2017 ж.

І – орын

21

Төлепов Бекжан

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресінен ҚР жастар ойыны БҚО, Орал қаласы 18 – 20. 04. 2017 ж.

ІІІ – орын

22

Рантаев Райымбек

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресінен ересектер ҚР кубогі ШҚО, Абай ауданы 11 – 14. 05. 2017 ж.

ІІІ – орын

23

Қожан Зульфия

№9 ОРМБЖМ

Таеквондо ҚРЧ Астана қаласы  2 – 4. маусым 2017 ж  40 кг салмақ

ІІІ - орын

24

Шералы Таңсұлу

№9 ОРМБЖМ

Таеквондо ҚРЧ Астана қаласы  2 – 4. маусым 2017 ж  +34 кг салмақ

І - орын

25

Кенжебай Сағынай

№9 ОРМБЖМ

Таеквондо ҚРЧ Астана қаласы  2 – 4. маусым 2017 ж 22 кг салмақ

ІІ - орын

26

Бектай Асылжан

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика 17 жасқа дейінгі Әлем чемпионаты Тайланд Бангкок  03-10. 04. 2017 ж.

ІІІ - орын

27

Сансызбаева Айсамал

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика 2001-02 ж.т. және о.т.жастағы ҚРЧ Семей қаласы  30.06 - 07.07.2017 ж.

І - орын

28

Асанханұлы Алмат

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика 2001-02 ж.т. және о.т.жастағы ҚРЧ Семей қаласы  30.06 - 07.07.2017 ж.

І - орын

29

Пернебек Мади

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика 2001-02 ж.т. және о.т.жастағы ҚРЧ Семей қаласы  30.06 - 07.07.2017 ж.

ІІ - орын

30

Алтынханқызы Алтынай

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетика 2001-02 ж.т. және о.т.жастағы ҚРЧ Семей қаласы  30.06 - 07.07.2017 ж.

ІІІ - орын

31

Рантаев Райымбек

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресінен Әлем чемпионаты Астана қаласы  21 – 24. 07. 2017 ж.

32

Бектай Асылжан

№9 ОРМБЖМ

Ауыр атлетикадан Азия чемпионаты Непал 22  - 30. 07. 2017 ж.

ІІІ - орын

33

Толепов Бекжан

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресі 23 жасқа дейін жастар ҚРЧ Қызылорда. Жаңақорған  23-25. 08. 2017 ж.

І - орын

34

Дүрғараева Ақмарал

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі  2000-02 ж.т. ҚРЧ Ақтау қаласы  25-27. 08. 2017 ж.

ІІІ - орын

35

Қоқантаев Мейіржан

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі  2000-02 ж.т. ҚРЧ Ақтау қаласы  25-27. 08. 2017 ж.

ІІІ - орын

36

Рахметов Өмірзақ

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі  2000-02 ж.т. ҚРЧ Ақтау қаласы  25-27. 08. 2017 ж.

ІІ - орын

37

Райымбеков Бауыржан

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі  2000-02 ж.т. ҚРЧ Ақтау қаласы  25-27. 08. 2017 ж.

ІІІ - орын

38

Шералиев Мұхит

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі  2000-02 ж.т. ҚРЧ Ақтау қаласы  25-27. 08. 2017 ж.

І - орын

39

Мырзағұл Елдос

№9 ОРМБЖМ

Белбеу күресі  2000-02 ж.т. ҚРЧ Ақтау қаласы  25-27. 08. 2017 ж.

ІІ - орын

40

Төлепов Бекжан

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресі ересектер арасындағы Республикалық Ақ бидай Ақтөбе 9-11. 09. 2017 ж

ІІ - орын

 №10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер      спорт мектебі

1.

Тен  Владислав

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Бокстан  жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Ақтау қаласы.18-24.01.2017ж

III-орын

2.

Жұматаева  Айдана

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.24-26.03.2017ж

III-орын

3.

Байназарова Мадина

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.24-26.03.2017ж

III-орын

4.

Қапанова  Ботакөз

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

ҚР IV-ші жастар спорт ойындары.

Ақтау қаласы.06-10.05.2017ж

I-орын

5.

Абызбаева  Гүлбала

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

ҚР IV-ші жастар спорт ойындары.

Ақтау қаласы.06-10.05.2017ж

III-орын

6.

Кеңесбек  Нұрлы

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан балалар арасындағы ҚР чемпионаты.

Астана қаласы.03-04.06.2017ж

II-орын

7.

Асхатұлы  Расул

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан балалар арасындағы ҚР чемпионаты.

Астана қаласы.03-04.06.2017ж

II-орын

8.

Айдаров Дінмұхаммед

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан балалар арасындағы ҚР чемпионаты.

Астана қаласы.03-04.06.2017ж

III-орын

9.

Бектұрғанова Альмира

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Дзюдодан 2002-2003 ж.т жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.                                Қарағанды қаласы. 12-14.06.2017ж

II-орын

10.

Мырзағұлов Елдос

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Белбеу күресінен 2000-2002 ж.т жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР чемпионаты.                                Атырау қаласы. 25-27.08.2017ж

II-орын

11.

Әбенов Ердәулет

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Белбеу күресінен 2000-2002 ж.т жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР чемпионаты.                                Атырау қаласы. 25-27.08.2017ж

II-орын

12.

Бектұрғанова Альмира

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Белбеу күресінен 2000-2002 ж.т жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы ҚР чемпионаты.                                Атырау қаласы. 25-27.08.2017ж

III-орын

13.

Жұмаділдаева Ұлшынай

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондо.

Пумседен ҚР чемпионаты.                  .Астана қаласы.    21-25.11.2017 ж

I-орын

Шиелі аудандық спорт клубы.

 

 

ЖЕКПЕ – ЖЕК

1.Мұхамедияров Бахтияр 1-орын 1999-2000 АЧ Талдықорған қаласы 2-4.11.2017жыл

2.Арыстанов Досбол ІІ-орын 1999-2000 АЧ Талдықорған қаласы 2-4.11.2017жыл.   

3.Мизамов Еркеғали ІІ-орын  1999-2000 АЧ Талдықорған қаласы 2-4.11.2017жыл.

4.Мұхамедияров Бахтияр1-орын 1999-2000ҚРЧ Тараз қаласы 13-15.04.2017жыл кубок.

5.Арыстанов Досбол ІІ-орын 1999-2000ҚР кубогы Тараз қаласы 13-15.04.2017жыл.

6.Адилсерік Ғани ІІ-орын 1999-2000 ҚР кубогы Тараз қаласы 13-15.2017жыл

7.Нағмет Ермахан І-орын 1999-2000 ҚР кубогы Тараз қаласы 13-15.04.2017жыл.

8.Жолдасбек Бейбарыс І-орын 1999-2000 ҚР кубогы Тараз қаласы 13-15.04.2017жыл.

9.Керімбек Данияр ІІ-орын 1999-2000ҚР кубогы Тараз қаласы 13-15.2017жыл.

10.Мұхамедияров Бахтияр І-орын 1999-2000 ҚРЧ  Астана қаласы 18-20.03.2017жыл

11.Алматов Ерасыл ІІ-орын ҚРЧ Астана қаласы 18-20.03.2017жыл

12.Мизамов Еркеғали ІІІ-орын 1999-2000ҚРЧ Астана қаласы 18-20.03.2017жыл.

13.Керімбек Данияр ІІІ-орын 1999-2000 ҚРЧ Астана қаласы 18-20.03.2017жыл.

14.Мақылбеков Бағжан ІІ-орын 1999-2000 ҚРЧ Астана қаласы 18-20.03.2017жыл.

  1. Әділсерік Ғани ІІІ-орын жасөспірімдер арасында ӘЧ Сочи қаласы. Панкратион. Қазан айы 2017 жыл.
  2. Мұхамедияр Бахтияр І-орын жасөспірімдер арасында Азия чемпионаты. Алматы қаласы. Қазан айы 2017 жыл.
  3. Арыстанов Досбол ІІ-орын жасөспірімдер арасында Азия чемпионаты. Алматы қаласы. Қазан айы 2017 жыл.
  4. Мизамов Еркеғали ІІІ-орын жасөспірімдер арасында Азия чемпионаты. Алматы қаласы. Қазан айы 2017 жыл.

                                             Ауыр атлетика

1.Бектай Асылжан ауыр атлетика ерлер,әйелдер арасындағы ҚР кубогы Қызылорда қаласы ІІ-орын.

2.Алтынханқызы Алтынай ауыр атлетика ІІІ-орын ҚРЧ жасөспірімдер 28.07-10.08 2017жыл Семей қаласы.

3.Сансызбаева Айсамал ауыр атлетика І-орын ҚРЧ жасөспірімдер 28.07-10.08 2017 жыл Семей қаласы.

4.Бектай Асылжан ауыр атлетика І-орын ҚРЧ 17-жасқа дейінгі  20-25.02.2017 жыл Тараз қаласы.

5.Төлепов Бексұлтан ауыр атлетика І-орын ҚР Универсияда Қазан 2017жыл Талдықорған.

6.Бектай Асылжан ауыр атлетика ІІІ-орын Әлемчемпионаты 2000 ж.т ж.ө.Бангкок қаласы Тайланд.

7.Бектай Асылжан ауыр атлетика ІІІ-орын Азия чемпионаты 2000ж.т.ж.ө. 22-30.07.2017жыл Непал қаласы.

Таеквондо

1.Нұрғазиева Зарина таеквондо жастар арасында ҚРЧ ІІІ-орын Өскемен қаласы 2017жыл.

2.Жұматаева Айдана таеквондо кадеттер арасындағы ҚРЧ ІІІ-орын Орал қаласы 2017жыл.

3.Байназарова Мадина таеквандо кадеттер арасындағы ҚРЧ ІІІ-орын Орал қаласы 2017жыл.

4.Нұрғали Диас таеквондо жасөспірімдер арасында ҚРЧ ІІІ-орын Астана қаласы 2017жыл.

5.Қапанова Ботагөз таеквондо жастар арасында ҚРЧ ІІ-орын Өскемен қаласы 2017жыл.

6.Қапанова Ботагөз таеквондо ҚР жастар спартакиядасы І-орын Ақтау қаласы 2017жыл.

7.Абызбаева Гүлбала таеквондо ҚР жастар спартакиядасы ІІІ-орын Ақтау қаласы 2017жыл.

8.Абызбаева Гүлбала таеквонда жастар арасында ҚРЧ ІІІ-орын Өскемен қаласы 2017 жыл.

9.Асхатұлы Расул таеквондо жасөспірімдер арасында ҚР ІІ-орын Астана қаласы 2017жыл.

Видео ақпараттар

Scroll to top