ШИЕЛІДЕ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТШІЛЕР КҮНІ АТАЛЫП ӨТТІ -- "ШИЕЛІДЕ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТШІЛЕР КҮНІ АТАЛЫП ӨТТІ ..." -- 25 Маусым 2018
ҰБТ: еліміз бойынша орташа көрсеткіш – 83 балл -- "Ұлттық бірыңғай тестілеудің алғашқы 3 күнінің ..." -- 25 Маусым 2018
Жансейіт Түймебаев Түркістан облысының әкімі болды -- "Мемлекет басшысының Жарлығымен Жансейіт ..." -- 21 Маусым 2018
БЖЗҚ-да Ашық есік күні өтті -- " Қызылорда          ..." -- 20 Маусым 2018
Алматының Алмалы ауданында көп қабатты үй өртенді -- "Алматының Алмалы ауданында 5 қабатты үйдің шатыры ..." -- 18 Маусым 2018
Жамбыл облысында пойыздың рельстен шығып кету себебі анықталды -- "Жамбыл облысында «Астана-Алматы» бағытындағы ..." -- 18 Маусым 2018
Елбасы қазақстандықтарды Ораза айт мерекесімен құттықтады -- "«Құрметті отандастар! Баршаңызды күллі әлем ..." -- 15 Маусым 2018
Альварестің промоутері: Головкинмен 15 қыркүйекте жекпе-жек ... -- "Сауль Альварестің промоутері Оскар де ла Хойя 15 ..." -- 15 Маусым 2018
2018-2019 оқу жылына арналған білім гранттарының мамандықтар бойынша ... -- "2018-2019 оқу жылына күндізгі оқу нысаны бойынша ..." -- 14 Маусым 2018
Елімізде шілденің бірінші жексенбісі Ұлттық домбыра күні болып ... -- "Елбасы Ұлттық домбыра күні туралы Жарлыққа қол ..." -- 14 Маусым 2018

ШИЕЛІ АУДАНДЫҚ СПОРТ КЛУБЫ 

Аты-жөні

Мекемеатауы

Спорт түрі

 

Алғанорны

бағдарлама нөмері

 

Нұрланұлы Дамир

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІІ орын

Таубаев Расул

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІІ орын

Усманов Шахрух

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІ орын

Қадыров Құрбан

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІІ орын

Әбдіманапұлы Азамат

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІІ орын

Арыстанов Досбол

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІІ орын

Қалкөзов Дидар

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІІ орын

Мақұлбеков Бақжан

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІ орын

Мизамов Еркеғали

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

І орын

Керімбек Данияр

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

ІІ орын

Мұхамедияров Бақтияр

Спорт клуб

Семей қаласында Ұлттық жекпе-жектен жастар арасында ҚР кубогы

І орын

Сейданов Мұхтархан

Спорт клуб

Спорт мектептері арасында 2001-2002ж.т.жасөспірімдер  ұлдар мен қыздар арасында   ауыр атлетикадан облыстық біріншілік  24-28.01.2018ж.

І орын

Алтынханқызы Алтынай

Спорт клуб

Спорт мектептері арасында 2001-2002ж.т.жасөспірімдер  ұлдар мен қыздар арасында   ауыр атлетикадан облыстық біріншілік  24-28.01.2018ж.

І орын

Бектай Асылжан

Спорт клуб

1999-2000ж.т.ұлдар-қыздар жасөспірімдер арасында облыс біріншілігі  04-09.02.2018ж.

І орын

Төлепов Бексұлтан

Спорт клуб

1999-2000ж.т.ұлдар-қыздар жасөспірімдер арасында облыс біріншілігі  04-09.02.2018ж.

ІІ орын

Құрбанбаев Асылмұрат

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

І орын

Тынысбеков Нұрсаят

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

І орын

Исламбеков Мұхамеддин

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

ІІ орын

Есенжолов Елнұр

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

ІІІ орын

Қалмұханбетов Темірлан

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

ІІІ орын

Құттыбаев Саят

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

ІІІ орын

Бектас Әсет

Спорт клуб

Бокстан 2000-2009 жылы туылған жастар мен жасөспірімдер арасында Түркістан қаласы  5-9.02.2018жыл республикалық турнир.

ІІІ орын

Бектай  Асылжан

Спорт клуб

Ауыр атлетикадан 20 жасқа дейінгі жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы  жеке жаттығулар бойынша ҚР-ның жеке командалық чемпионаты.14-21.02.2018ж

ІІ орын

2018 жылғы спортшылардың үздік көрсеткіштері

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер      спорт мектебі

1.

Тен  Владислав

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Бокстан  жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Ақтау қаласы.18-24.01.2018ж

III-орын

15   ұпай

2.

Жұматаева  Айдана

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.24-26.03.2018ж

III-орын

15   ұпай

3.

Байназарова Мадина

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Орал қаласы.24-26.03.2018ж

III-орын

15   ұпай

Видео ақпараттар

Scroll to top