Хабарландыру «БЖЗҚ» АҚ «Ашық есік күніне» шақырады -- "2019 жылғы 20 қыркүйекте сағат 10:00-де «БЖЗҚ» АҚ ..." -- 17 Қыркүйек 2019
Хабарландыру «БЖЗҚ» АҚ «Ашық есік күніне» шақырады -- "Тақырып: «Ерікті зейнетақы жарналары – өзіңіздің ..." -- 17 Қыркүйек 2019
БЖЗҚ-дағы Ашық есік күні -- "Халық арасындағы насихаттау жұмысы аясында ..." -- 17 Қыркүйек 2019
Шиелі индустриалды–аграрлық колледжінде өткізілген «Денсаулық ... -- "Шиелі индустриалды – аграрлық колледжінде ..." -- 13 Қыркүйек 2019
ПРЕЗИДЕНТТІК ЖАСТАР КАДР РЕЗЕРВІНЕ ІРІКТЕУ БАСТАЛДЫ -- "Президенттік жастар кадр резервіне өтінімдерді ..." -- 13 Қыркүйек 2019
5 сұрақ айдары -- Мен таяуда жұмыстан шығып, «Болашақ» ..." -- 10 Қыркүйек 2019
Жинақтаушы зейнетақы жүйесі туралы 5 сұрақ -- "Жинақтаушы зейнетақы жүйесі туралы 5 сұрақ ..." -- 29 Тамыз 2019
ОТБАСЫ: ӘЙЕЛ-АНА - НҰРЛЫ БОЛАШАҚТЫҢ АЛТЫН АРҚАУЫ -- "Бүгін "Арман" мәдениет үйінде Шиелі ауданының ..." -- 26 Тамыз 2019
ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАР 3 МЛН.ТЕНГЕ МЕН АВТОКӨЛІК ҰТЫП АЛА АЛАДЫ -- "ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитеті «Атамекен» ..." -- 26 Тамыз 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "2019 жылғы 15 тамыз 2019 жылдың 1 тамызына ..." -- 23 Тамыз 2019

ШИЕЛІ АУДАНДЫҚ СПОРТ КЛУБЫ 

Р/С

Мекеме атауы

Директордың

аты – жөні

Орналасқан жері

Құрылған жылы

Мекеме

бапкерлері

Спорт үйірмелері 

 

Шиеліаудандық  спорт клубы КММ

Зермұхамедов Нұрлан

Жағыппарұлы

 И . Абдікәрімов көшесі №13 А

13.07.2013ж

 

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Нұрымов Батырхан Кәрібайұлы

1 

Елшаманов Х

Қазақ күресі

2 

Сәруардин Ә. 

Қазақ күресі

3 

Жакешов А. 

Қазақ күресі

4 

Мизанбаев Б. 

Шахмат

5 

Зермұхамедов Е. 

МША спорты

6 

Омаршаев Б 

Шахмат

7 

Умиралиев Б

Футбол

8 

Ерімбетов А. 

Таеквондо 

9 

Бекмұратов Ж. 

Бокс 

10 

Ақбалаев   М. 

Бокс 

11  

Тукбаев Қ. 

Ауыр атлетика 

12 

Сәрсен А. 

Үстел теннисі

13 

Егемберді  Д. 

Фитнес 

14

 Мадиев М. 

 Футбол

15

Ақпейлов  А. 

Гандбол

16 

Нысанбай М. 

Гандбол

17 

Ибраев А. 

Волейбол 

18 

Алтынбеков И. 

Волейбол 

19 

Нұрымбет Р

Бокс

20

Пернебай А. 

Грек рим

21

Пәтешова А

Шахмат

22

 Түменбай А

Тоғызқұмалақ  

23

Шакида Ж

Белбеу күресі

24

Рантаев Р

Белбеу күресі

               
               

Спорт мектебінің атауы

Директорының аты-жөні

Орналасқан жері

Құрылған жылы

Спорт мектеп бапкерлері

Спорт үйірмелері

1

«№10 Шиелі ауданының  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КММ

Айтуаров Ардақ Жанайұлы

Шиелі ауданы , Бала би аулы,    Бала би көшесі №1

2005 ж

Маманов Берікхан Тұрсынбайұлы

Бокс

Мусаев Мурат Султанович

Бокс

Сейткәрім Досбол Сейткәрімұлы

Бокс

Аханбек Ертуған Ержанұлы

Бокс

Нұрғали Қуаныш Қанатұлы

Белбеу күресі

Жұманазар Абай Қолдасұлы

Белбеу күресі

Аманғалиұлы Мұхамеджан

Волейбол

Сайын Нұрлан Жексенбайұлы

Волейбол

Спатаев Шапағат Алмасбекұлы

Еркін күрес

Сұлтан Нұрлыжан

Еркін күрес

Баржақсиева Айгүл Әріпбайқызы

Дзюдо

Жұмахан Сағыныш Жұмаханұлы

Дзюдо

Қыдырбай Нұрқанат Мархабатұлы

Қазақ күресі

Жолмырзаев Қайрат Маратұлы

Қазақ күресі

Тілеубай Дастан Мейрамбекұлы

Қазақ күресі

Советов Рахат Мақсатұлы

Қазақ күресі

Қожахмет Жомарт Талғатұлы

Қазақ күресі

Мусатаев Сланбек Исатаевич

Таеквондо

Алимбаев Асхатбек Кенесбекович

Таеквондо

Тоқсанбаев Талғат Абилханович

Таеквондо

Әбдіқадыр Аружан Нұрмаханқызы

Таеквондо

Сәрсенов Қайсар Айдарбекұлы

Таеквондо

Ахметов Оразбек Сәрсенұлы

Тоғызқұмалақ

Малдыбай Нәзігүл Оразбекқызы

Тоғызқұмалақ

Лекрова Салтанат Бердәулеқызы

Тоғызқұмалақ

Мұсаханұлы Абылайхан

Футзал

Р/С

Спорт мектебінің атауы

Директорының Аты-жоні

Орналасқан жері

Құрылған жылы

Спорт мектеп бапкерлері

Спорт үйірмелері

1

«№9 Шиелі ауданының олипиадалық резервтің мамандандырылған балалар жасөспірімдер мектебі» КММ

Тажбанов Ғабит Рантайұлы

Шиелі кенті Абай №28

1967 ж

Тұрысбеков Мухаммед

Ауыр атлетика

2

Тұрысбеков Махамбет

Ауыр атлетика

3

Когай Алексей

Баскетбол

4

Мекебаев Рахымжан

Бокс

5

Сәдуов Қасымхан

Бокс

6

Әбдраманов Өтепберген

Волейбол

7

Бекмырзаұлы Нүркен

Волейбол

8

Мырзахметов Ғабит

Дзюдо

9

Сейітжанов Айбек

Дзюдо

10

Сәрсенов Ақжүрек

Қол добы

11

Хаумет Асылбек

Таеквондо

12

Смаил Сундетхан

Таеквондо

13

Елеупанов Нариман

Таеквондо

14

Кансахаев Талғат

Футбол

15

Қалман Әзизбек

Футбол

16

Әбілтаев Алмат

Белбеу күресі

17

Мырзалиев Бауыржан

Қазақ күресі

18

Тажбанов Ғабит

Қазақ күресі

19

Тажбенов Мейрамбек

Қазақ күресі

20

Алиев Ержан

Қазақ күресі

21

Мамбетов Ержан

Қазақ күресі

22

Досманов Асанбек

Тоғызқұмалақ

Видео ақпараттар

Scroll to top