ХАБАРЛАНДЫРУ -- "2019 жылғы 16 шілде күні сағат 17:00-де Шиелі ..." -- 15 Шілде 2019
ХАБАРЛАНДЫРУ -- ""Сарыарқа "ПЦЮК" ҚБ серіктестердің көмегімен 2019 ..." -- 05 Шілде 2019
«Қыс шанаңды жаз сайла...» немесе біз зейнетке шығуға дайынбыз ба? -- "«Қыс шанаңды жаз сайла...» немесе біз зейнетке ..." -- 03 Шілде 2019
Салымшылардың алтын уақыты үнемделеді -- "БЖЗҚ жоғары технологиялық байланыс құралдарының ..." -- 03 Шілде 2019
БЖЗҚ Ашық есік күнін өткізеді -- "Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры тұрғындар ..." -- 14 Маусым 2019
Аудан тұрғындарын цифрлық сауаттылыққа оқыту -- "2017 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан ..." -- 04 Маусым 2019
Қазақстандықтардың зейнетақы жүйесіне деген сенім деңгейі артты -- "Жыл сайын жүргізілетін тәуелсіз әлеуметтік ..." -- 03 Маусым 2019
БЖЗҚ өзін-өзі жұмыспен қамтушылардың қамын ойлайды -- "Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры халықтың ..." -- 03 Маусым 2019
«БЖЗҚ» АҚ құрылғаннан бері жинақталған инвестициялық табыс оң ... -- "Ағымдағы жылдың 4 айы ішінде салымшылар мен ..." -- 03 Маусым 2019
ҚОҒАМДЫҚ ТЫҢДАУ -- "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы ..." -- 30 Мамыр 2019

Шиелі ауандық  дене  шынықтыру және  спорт бөлімінің  2019 жылға арналған  күнтізбелік  жоспары

р/с

Іс-шаралар атауы

Уақыты

2019 жыл

Өтілетін орны

Қатысатын  командалар

орындаушылар

1

Мектеп мұғалімдері арасында аудандық қысқы спартактиада өткізу

Қаңтар

Спорт кешені №45,127 мектеп спорт залдары

Барлық мектеп командалары

Аудандық білім бөлімімен және аудандық  дене  шынықтыру  және спорт бөлімі

2

Нашақорлықтың алдын – алу, салауатты өмір салтын қалыптастыруға арналаған метеп және колледж , оқушылары арасында  спартакиада

Қаңтар-Ақпан

Орталық мектеп спорт залдары

Барлық мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі, аудандық білім бөлімі

3

Нашақорлықтың алдын алуға байланысты «Бәріңде жарысқа » мектеп оқушылары арасындағы дәстүрлі  аудандық біріншілік өткізу

Ақпан

Шиелі кенті №270                     мектеп

Барлық мектеп командалары

Аудандық білім бөлімімен және аудандық  дене  шынықтыру  және спорт бөлімі

4

Мектеп оқушылары арасында шахматтан  8,10,12,14,16 жасқа дейінгі  аудандық  біріншілік  өткізу

Ақпан

Спорт кешені

Барлық мекеме және елді мекен командалары

Аудандық білім бөлімі мен аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

5

Салауатты өмір салтын қалыптастыруға байланысты «Әкем шешем және біз спортшылар жанұясымыз » аудандық  жарысы

Ақпан

Көкшоқы спорт кешені

Ауылдық  округтер

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

6

Әйелдер, ерлер арасында  волейболдан облыстық бірінші  турына іріктеу жарысы

Ақпан

Көкшоқы спорт кешені

Аудандық құрама командалары

Аудандық  дене  шынықтыру  және спорт бөлімі

7

Мүмкіндігі шектеулі жандар арасында дойбыдан аудандық біріншілік

Ақпан

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі  мен аудандық білім бөлімі

8

Футзалдан  жас ерекшеліктеріне қарай мектеп оқушылары арасында аудандық біріншілік.

Ақпан

Орталық мектеп спорт залдары

Барлық мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі, аудандық білім бөлімі

9

8 наурыз мерекесіне арналған қыздар командалары арасында волейболдан аудандық турнир

6 наурыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық білім бөлімі мен аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

10

Гір спортынан  ерлер арасында аудандық біріншілік өткізу

Наурыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі

11

Мүмкіндігі шектеулі жандар арасында спорттың  жеті түрінен спартакиада өткізу

Наурыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

12

Мектеп оқушылар арасында өтетін «Барлық балалар стартқа»  жеңіл атлеттердің эстафетасы

Наурыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

13

Салауатты өмір салтын қалыптастыру жасөспірімдер арасында ауыр атлетикадан облыстық  жарыс өткізу

Наурыз

Ережеге сәйкес

Аудан  құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі

14

63 жастан асқан ардагерлер арасында дойбыдан біріншілік өткізу

Наурыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

15

Қол күресінен аудандық біріншілік

Наурыз

Спорт кешені

Физкульура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі

16

«Наурыз-2019» мейрамына  байланысты ұлттық спорт түрлерінен жарыстар ұйымдастыру, ЗК/169-4 мекемесінде жазасын өтеуші азаматтар арасында ұлттық спорт түрлерінен жарыс өткізу

21-22.03.2019ж

Орталық алаң

Ауылдық округтер

Еріктілер

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі мен мекеме  ауылдық округтер

17

Жасөспірімдер арасында қол добынан ҚР чемпионаты

Наурыз

Демеу спорт кешені

Қала және аудан құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы. Қала,аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

18

Шағын футболдан ауылдық жастары арасында аудандық біріншілік

Сәуір

Еңбекші аулдық спорт кешені

Елді мекен құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі

19

Баскетболдан ерлер арасында аудандық ашық турнир

Сәуір

Шиелі кенті

Облыс, қала және аудан құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы  мен аудандық д/ш және спорт бөлімі

20

Футзалдан  жас ерекшеліктеріне қарай мектеп оқушылары арасында аудандық біріншілік.

Сәуір

Ережеге сәйкес

Ауыл округтері құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі

21

Президенттік сынама тапсыру айлығын өткізу

  1. 5 сынып
  2. 9 сынып
  3. 11сынып

Мекемелер,кәсіпорындар қызметкерлері

14.04-14.05.2019 ж

Тұрғылықты жерінде, көкшоқы спорт кешені

Мектеп колледж мекемелер кәсіпорындар

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі мен білім бөлімі

22

Қоғманнан оқшаулауға байланысты емес жаза түрлерінде сотталғандар арасында қол күресі, гір көтеру , арқан тарту, шағын футболдан жарыс өткізу

Сәуір

Шиелі кенті

Мектеп колледж мекемелер кәсіпорындар

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі мен білім бөлімі

23

Мектеп оқушылары арасында ұлттық спорт  түрі асық ату, бес тас түрлері бойынша аудандық жарыс

Сәуір

Бестам ауылы

Қала және  аудан құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,  Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі мен білім бөлімі

24

Қазақ күресінен «Алтын  белбеу » аймақтық, аудандық жарысын өткізу

Сәуір

Шиелі кенті, елді мекендер

Мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

25

Кәмелет жасқа толмағандар арасында түрлі спорттық ойындар өткізу

Сәуір

Шиелі кенті

Мектеп оқушылары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

26

Мешіт жамғаттары арасында қол күресі, гір спорты, арқан тарту жарыстарын ұйымдастыру

Сәуір

Шиелі кенті

Еріктілер

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

27

1 мамыр Қазақстан халықтарының бірлігі мерекесі қарсаңында аудандық қайырымдылық марафон  ұйымдастыру

Мамыр

Шиелі кенті

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

28

Мекеме қызметкерлері арасында волейболдан және кіші футболдан аудандық біріншілік өткізу

Мамыр

Еңбекші ауылы

Елді мекен құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

29

ЗК-169/4 мекемесімен бірлесе спорттық жарыстар өткізу

Жыл көлемінде

Тартоғай ауылдық округі

Еріктілер

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

30

Былғары доп және волейболдан мектеп оқушылары арасында аудандық жарыс өткізу 5-6, 7-8, 9-10. сыныптар

Сәуір-Мамыр айлары ережеге сәйкес

Аймақтар бойынша

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

31

Мектеп оқушылары арасында асық атудан аудандық біріншілік өткізу

Мамыр

Спорт кешені

Мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

32

Халықаралық олимпияда күніне  арналған аудандық марафон ұйымдастыру

Мамыр

Шиелі кенті

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі мен білім бөлімі

33

Мектеп бітіруші түлектер арасында түрлі спорттық ойындар өткізу

Мамыр

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

34

Халықаралық отбасы күніне арналған медицина қызметкерлері арасында отбасылық жарыс

Мамыр

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

35

Балаларды қорғау  күніне арналған бокстан, дзюдо, көңілді старт ойындары мен жарыстар өткізу

30-31.05.2019ж

Орталық стадион

Спорт кешендері

Мектеп құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі мен білім бөлімі

36

Денсаулық сақатау қызметкерлері күніне арналған  аудандық жарыс

Маусым

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

37

4 маусым ҚР рәміздері күніне арналған Сыр ұланы лагерінде тынығушы оқушылар арасында көңілді старт ойынын өткізу

Маусым

Спорт кешені

Қала және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

38

Мүмкіндігі шектеулі жандар арасында пневматикалық мылтық атудан және дойбыдан аудандық жарыс

Маусым

Спорт кешені

Қала және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

39

Мемлекеттік қызметшілер күніне арналған спорттың бес түрінен спартакиада өткізу

Маусым

Спорт кешені

Мекеме және ауыл әкімдіктері командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

40

63 жастан асқан ардагерлер арасында шахматтан біріншілік өткізу

Маусым

Спорт кешені

Елді мекен құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

41

Сыр ұланы тынығу жайында спорттық жарыстар өткізу

Маусым

Сыр ұланы

Мектеп оқушылары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

42

Қол добынан мектеп оқушылары арасындағы аудандық ашық біріншілік

Маусым

Спорт кешені

Еріктілер

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

43

Ауыр атлетикадан аудандық біріншілік

Маусым

Спорт кешені

Аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

44

Футболдан ардагер спортшылар арасында жарыс

Маусым

Спорт кешені

Аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

45

Шахматтан , дойбыдан ерлер, әйелдер арасында  аудандық  біріншілік  өткізу

Шілде

Спорт кешені

Аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

46

Үстел теннисінен аудандық жарыс өткізу

Шілде

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

47

63 жастан асқан ардагерлер арасында дойбыдан біріншілік өткізу

Шілде

Спорт кешені

Ауыл округтері құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт б/мі

48

Отбасылық аудандық  жарыс өткізу

Шілде

Спорт кешені

Барлық мекеме және елді мекен командалары

Аудандық білім бөлімі мен аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

49

«Балалық шаққа саяхат» Бала бақша мекемелері арасында көңілді старт ойындары

Шілде

Тұрғылықты жері бойынша

Барлық мекеме және елді мекен командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі, аудандық білім бөлімі

50

Спортшылар күні мерекесіне арналған «Ақмаржан» ауыл спортшыларының арасында ауылдық округ командалар арасында аудандық спартикиада өткізу

1.Қол күрес

2.Стол теннисі

3.кіші футбол

4.Асық ату

5.Гір спорты

6.Аударыспақ

7.Эстафета

8.Гондбол

Тамыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

51

Мүмкіндігі шектеулі жандар арасында жарыс өткізу

Тамыз

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

52

Қаз Атом Пром мекемесі қызметкерлері арасында спартакиада

Тамыз

Шиелі кенті №270                     мектеп

Барлық мектеп командалары

Аудандық білім бөлімімен және аудандық  дене  шынықтыру  және спорт бөлімі

53

Қоғманнан оқшаулауға байланысты емес жаза түрлерінде сотталғандар арасында қол күресі, гір көтеру , арқан тарту, шағын футболдан жарыс өткізу

Тамыз

Мекеме және ауыл әкімдіктері командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

54

ҚР Конститутция күніне арналған спорттық ойындар

Тамыз

Көкшоқы спорт кешені

Мекеме және ауыл әкімдіктері командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

55

Жұмыссыз жастар арасында кіші футболдан жарыстар өткізу

Тамыз

Шиелі спорт кешені

Мекеме және ауыл әкімдіктері командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

56

«Денсаулық Фестиваль» 2019 . Барлық мекеме қызметкерлері арасында кросс өткізу

Кыркүйек

Орталық алаң

Ауылдық округ командалары

Аудандық дене шынықтыру және спор бөлімі

57

Президенттік көпсайыстан жарыс өткізу

Кыркүйек

Орталық стадион

Ауылдық округ командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

58

«Алтын күз -2019» облыстық спортакиадаға қатысу үшін аудандық  іріктеу жарыстарын өткізу

Кыркүйек

Көкшоқы спорт кешені

Ауылдық округ командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

59

Үстел теннисінен оқушылар арасында аудандық біріншілік

Кыркүйек

Көкшоқы спорт кешені

Мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

60

Таеквондодан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Кыркүйек

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спор бөлімі

61

Мектеп оқушылары арасында шахматтан  8,10,12,14,16 жасқа дейінгі  аудандық  біріншілік  өткізу

Қазан

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спор бөлімі

62

Дзюдодан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қазан

Орталық стадион

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спор бөлімі

63

Бокстан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қазан

Орталық стадион  спорт  кешені

Физкультура коллетивтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі және білім бөлімі

64

Ауыр атлетикадан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қазан

Спорт кешені

Мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі , білім бөлімі

65

Тоғызқұмалақтан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қараша

Спорт кешені

Мекеме қызметкерлері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

66

Асық атудан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қараша

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы  Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

67

Волейболдан  жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қараша

Спорт кешені

Физкультура коллективтері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

68

Гандболдан  жасөспірімдер арасында аудандық біріншілік

Қараша

Шиелі спорт кешені

Мектеп командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

69

Тұңғыш Перезидент күніне арналған Мүмкіндігі шектеулі азаматтар арасында үстел теннисі. дойбы, мылтық ату, қол күресінен аудандық біріншілік

Желтоқсан

Шиелі спорт кешені

Ауылдық округ командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

70

Энергетика саласы қызметкерлері арасында спорттың бес түрінен спартакиада

Желтоқсан

Шиелі спорт кешені

Ауылдық округ командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

71

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған ауыр атлетикадан 2005-2006, 2007- және одан төмен жастағы жасөспірім ұлдар мен қздар арасында аудандық ашық біріншілік

15-16.12.2019 ж

Аудандық спорт кешені

Ауылдық округ командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

Ұлы Отан соғысы және Еңбек ардагерлері , спорт шеберлері атындағы , еске алу турнирлері

72

Қазақ  күресінен  М. Теміровты еске алуға арналған  облыстық турнир

Қаңтар

Еңбекші спорт кешені

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

75

Шағын футболдан Қыдырбаев Мақсат Тұрарұлын еске алуға араналған аудандық турнир

Ақпан

Жиделі ауылы

Елді мекенкомандалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт

76

Спорт жанашыры Қалымбетов Пернебек Пірмаханұлын еске алуға арналған ҚАЗАТОМПРОМ мекемсі қызметкерлері арасында шағын футболдан аудандық турнир

Ақпан

Көкшоқы спорт кешені

Елді мекенкомандалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт

77

Бокстан  Ә.Шорабаевты  еске алуға арналған  жасөспірімдер  арасындағы  Республикалық  турнир өткізу

Сәуір

Спорт кешені

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

78

Екі мәрте Социалистік Еңбек Ері Ы.Жахаев атныдағы ауыр атлетикадан 20 жасқа дейінгілер арасындағы Республикалық турнир

Сәуір

Спорт кешені

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

79

Қазақ күресінен Ұлы Отан соғысының және Еңбек ардагері Ж.Байтілесті еске алуға арналған республикалық турнир

Сәуір

Еңбекші спорт кешені

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

80

Қазақ күресінен Бала би баба атындағы Республикалық турнир

Тамыз

Спорт кешені

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

81

Қазақ күресінен П. Күзенбайдың және шахматтан А. Күзенбайдың жеңілатлетикадан Бала би ауылының 1971 жылғы азаматтарының жүлдесіне арналған облыстық турнир

Қараша

Балаби ауылы

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

82

Ауған соғысының ардагері Қалекеев Жұмат Қасымұлын еске алуға арналған құқық қорғау және жергілікті атқарушы орган қызметкерлері  шағын футболдан турнир аудандық турнир

Қараша

Шиелі кенті

Мекеме қызметкерлері

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

83

Ішкі істер бөлім қызметкерлері ҚойщыбаевАлтынбай,Байдүйсенов Жалғасты еске алуға арналған аудандық турнир

Ережеге сәйкес

Төңкеріс ауылы

Елді мекен командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт

84

Бокстан жасөспірімдер арасында Ұлы Отан соғысының ардагері Шиелі ауданының «Құрметті азаматы» Әлиакбар Монтаевты еске алуға арналған облыстық ашық турнир

Желтоқсан

Жақаев ауылы

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

85

М. Шоқай атындағы Тәуелсіздік күніне арналған  жасөспірімдер арасында қазақ күресінен Республикалық турнир

Желтоқсан

Шиелі кенті

Облыс және аудан құрама командалары

Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

             

 

                                                                                                                                                                                                                                     

 

Видео ақпараттар

Scroll to top